Web Development Services

Arama Motoru Optimizasyonu & Pazarlaması

SEO; her firmada önemli bir satış, kar artışı ve maliyet verimliliği, marka görünürlüğü ve arama popülaritesi sağlar.

Sizler için sunduğumuz arama motoru optimizasyonu hizmetleri; Organik Aramalarda artış sağlarız, Siteniz üstünde SEO çalışması yaparız, Link yapılandırması yaparız ve sizlere websiteniz için gerekli kelimeleri araştırıp / Strateji ve Faaliyet Raporu olarak sunabiliriz.

Organik Aramalar

Optimizasyon ve web sitenizin yapılandırılması ile arama motorlarında çıkması ve organic(arama motoru ile bulma) aramalarda üst sıralarda çıkmanız firmanız için satışlarınızda %200 artış sağlar.

Site üstünde SEO

Eğer bizimle tanışmadan önce bir websitesi yaptırdıysanız uzmanlarımız tarafından websiteniz üstünde yapılacak olan iyileştirme sonucu hem websitenizin hızının hemde satışlarınızın arttığına şahit olacaksınız.

Link Building

Websitenizin çok iyi bir görünüme sahip olması yada meta tag'ların girilmesi sitenizin arama motorlarında çıkması için yeterli değildir. Sitenizdeki resim yada bağlantıları (link) yapılandırılmaması alt sıralarda kalmanıza neden olur.

Arama Motoru Optimizasyonu her websitesi için temel ve şarttır ve biz sizlere seo stratejilerimiz ile markanızı yada firmanızı üst sıralarda gösterebiliriz. Ayrıca SEO için anahtar kelime sıralaması raporu, bunun yanı sıra bağlantı profil raporu ve indekslenen sayfalarla ilgili analizlerimizi de sunacağız. Müşteri odaklı çalışan ekibimiz trafik akışınızı iyileştirmek ve web tabanlı satışlarınızı arttırmak için sizlere yardımcı olacaktır.

SEO web pazarlama ve satışlarınız için olmazsa olmaz bir etkendir aslında bunların kendisidir. Firmalar için SEO'nun öneminin farkındayız ve düşük bir fiyatlarla siz değerli müşterilerimize yüksek kalitede komple bir paket sunuyoruz. Uzman ekibimiz, Google, Bing, Yandex ve Yahoo gibi tüm büyük arama motorlarından en yeni tekniklerle ve her zaman kendilerini yenileyerek sizleri daha iyi yerlere getirmek için çalışıyorlar.

83%

Increase in Organic traffic

42%

Bounce Rate Down

38%

Average Visit Duration Increase

21%

Ziyaretçi Başına Girilen Sayfalar

Anahtar Kelime Analizi / Stratejisi

SEO'nun en önemli elemanı anahtar kelimelerdir. Ekibimiz arama motoru trafiğini artıracak ve satışlarınızı yüksekletecek en iyi kelime analizini ve stratejisini kurup; bunları rapor olarak sizlere sunmaktadır. Peki size nasıl yardımcı olabiliriz?

Faaliyet Raporları

Seo konusunda uzman ekibimiz web sitenizi üst sıralara çıkarmakla kalmayıp; Detaylı sonuçları, en çok aranan kelimeyi, elde edilen trafik bilgisini yani arama motorlarının tüm aktivitilerini belirlenen periyodlarla sizlere rapor olarak sunmaktadır.

Arama Motoru Optimizasyonu Projeleri

Tüm Projeleri İncele

Bize Websitenizden ve Markanızdan Bahsedin

Fikrinizi ve işinizi birlikte büyütmenizde sizlere yardımcı olalım.

Profesyonel SEO Uzmanı ekibimiz başarılı bir marka olmak isteyen firmalar için mükemmel bir ortaktır.

Müşteri Görüşleri

Tümünü İncele