Web Development Services

Web Programlama & Uygulama Hizmetleri

Sahip olduğumuz tebrübe ile; tüm yönleri ile web programlama ile müşterilerinize çok daha kolay ve hızlı erişebilirsiniz. Işinizi internete taşıyın, daha fazla satış yapın ve markanızı daha iyi yerlere taşıyın.

Bizler; programlama ve web tasarımı konusundan başlayarak, tüm spektrumu içeren ve web programlamayı karmaşık halinden kurtarıp sizlere daha basit ve sade şekilde sunuyoruz. Deneyimli ve profesyonel ekibimiz ile sizleri arama sonuçlarında üst sayfalarda çıkarmayı hedefleyip aynı zamanda müşterilerinize ve kullanıcılarınıza mümkün olan en iyi deneyimi sunma keyfini sizlere sunuyoruz. Yetenekli ön ve arkapanel geliştiricilerimiz; hızlı ve güvenli web programlama için sizleri bekliyor.

Müşterilerimizin her biri farklı gereksinimlere ihtiyaç duyduğundan; sizlere e-ticaret odaklı siteler, responsive web siteleri, haber ve yazı platformları, portallar, extranet, intranet, programlanabilir yazılım çözümleri, mobil ve tablet uygulamaları, facebook uygulamaları, oyun uygulamaları dahil geniş bir hizmet yelpazesi sunuyoruz. İnternette ihtiyaç duyacağınız her türlü dijital bilgiye sahibiz. Size nasıl yardımcı olabiliriz?

E-Ticaret Çözümleri

Firmamız online işletmeler için e-ticaret yazılımı ve alışveriş sepeti yazılımı geliştirmek için başarılı bir çözümler sunar.

CMS, WordPress, Joomla

Bizler; etkili site içeriğini yönetmenize olanak sağlayacak içerik yönetim sistemleride (CMS) geliştirebilir.

Intranet & Extranet

Ekibimiz intranet ve extranet geliştirme programlama, Sharepoint entegrasyonu ve bilgi yönetimi için özel çözümler de geliştirir.

Facebook Uygulamaları

Biz lider uygulama geliştirme şirketi olarak; Web, Mobil ve Facebook Uygulama ve Sayfalarını Geliştirme hizmetleri de sunmaktayız.

Mail Pazarlama Çözümleri

Uzmanlarımız; iyi sonuçlar alabilmeniz için sınıfında en iyi e-posta pazarlama yazılımı oluşturup; maillerinizi gönderip, takip edebileceğiniz yazılımlar geliştirir.

PHP ve JS Uygulamaları

Yazılım geliştirme ekibimiz; PHP, Joomla, Wordpress, Python, JavaScript / jQuery ve diğer modern teknolojilerinde de sizlere yardımcı olabilir.

Web Geliştirme ve Programlama Projeleri

Tüm Projeleri İncele

25

E-Ticaret Odaklı Çözüm

12

En İyi 500 içindeki Firma Websitesi

17

Şirket için Program Entegrasyonu

97

Popüler Facebook Uygulaması & Sayfası

74

Mail Pazarlama Stratejisi

36

Web Programlama & Uygulama

Effective Web Development Solutions

Cross-Platformlar ve Responsive Web Programlama

Yeni bir projenin başından bitişine kadar tüm cihazların(tablet, telefon ve bilgisayarlar) yanı sıra tüm tarayıcılarda ve işletim sistemlerinde titiz bir şekilde testlerini yaparız. Testlerimiz modern ve esnek(responsive) tasarım haline getirmek için, hem kullanıcı olarak hemde yönetici olarak yapılır.

Projelerin için Güvenlik Testleri

Web programlama firması olarak; site mimarisi, görselliği, içeriklerini demo versiyonlarında karışık yapısından arındırılmış halini test ediyoruz. Ayrıca, sitenizin yapılandırma ve yayınlama sürecinde sunucularımızda barındırılan sitenizin güvenli bir ortamda olup olmadığını ve işleyişini test edebilirsiniz.

Effective Web Development Solutions

Bize Projenizi Anlatın

Fikrinizi ve işinizi birlikte büyütmenizde sizlere yardımcı olalım.

Açık kaynak platformlarda ihtiyaç duyduğunuz gereksinimlere ve görünüme sahip ve yönetilebilir bir platformda sizinde bir web siteniz olsun.

Müşteri Görüşleri

Tümünü İncele