Mobile Marketing Services

Mobil Uygulamalar

Biz her geçen gün ortaya çıkan yeni mobil platformları takip ediyoruz ve bu alanda çok iyi bir şekilde yol alıyoruz.

Akıllı telefonların kullanıcı sayısı sürekli artıyor ve bilgisayar kullanıcılarına göre kullanım oranları o kadar iyi ki, bu platformların hedef kitleye ulaşma ihtimali göz ardı edilmeyecek kadar fazladır. Mobil uygulamalar; kolayca her yerde ve her zaman hedef kitleye ulaşma imkanı veren küçük reklamlar yerine, güçlü kullanıcı deneyimi oluşturabilir, hedef kitlenize anında ulaşabilirsiniz.

Mobil pazarlama daha kişisel düzeyde kullanıcılar ile etkileşim için fırsatlar sunmaktadır. Bu yüzyılda tercih edilen pazarlama stratejilerinin hemen hemen tamamı mobil cihazlar üzerine yapılmaktadır. Sizlere özel bir istatistik ile; yaş, cinsiyet ve konumu, aynı zamanda belirli bir hedef kitleye içinde belirli bir hedef kitleye ulaşma imkanı veririz. Mobil cihazlar ile müşteriye yani son kullanıcılara ulaşmak çok daha hızlı ve hedefe daha kolay ulaşılmaktadır.

Biz ekip olarak; bireysel ve kurumsal müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamak için en iyi uygulama geliştirme ve uygulama yapımı sonrası hizmet konularında gerekli uzmanlığa sahibiz. Türkiye'nin önce gelen mobil uygulama uzmanlarımız doğru strateji ile sizlere zamanında uygulama teslimi, teslim sonrası raporlamalar, müşteri profili istatistikleri, kampanya geliştirilmesi konusunda sizlere yardımcı olmaktan gurur duyarız.

41%

Yazılara Erişebilirlik Değeri Artışı

21%

Sayfalara Erişebilirlik Değeri Artışı

+80000

Sayfa İncelemesi(Ortalama)

180000

Uygulama İndirilmesi(Ortalama)

Biz mobil pazarlama stratejisinin; mobil pazarlama analizi ve satış ihtiyaçlarını karşılamak için gerekli olduğunu biliyoruz. Büyük satışların fırsatını kaçırmayın - Sizde mobil olun!

Mobil Tasarım Önceliği

Bizler mobil uygulamalar ile öncelikli olarak kullanıcılarınıza yarar sağlayıp ve ardından bilgisayar ortamlarında artış sağlıyoruz. Bu sayede tüm kullanıcılarınız için büyük bir platform deneyimi sağlayabilirsiniz.

Doğru Hedefler

Mobil tasarımlar, uygulamalar ve kampanyalar; doğru hedefe dayanmaktadır. Bu yüzden firmanızın, markanızın ve satışlarınızın başarısı için mobil pazarlamanın önceliği daha yüksek olmalıdır.

SMS Kampanyaları

Sadece mobil web sitesi yada mobil uygulamalar ile müşterilerinize ulaşamazsınız. Sizlere SMS ile pazarlama kampanyaları da dahil olmak üzere çeşitli mobil kanallar ile entegre çalışan satış stratejileri de sunuyoruz.

Mobil Projeler

Tüm Projeleri İncele

Bizlere Mobil Uygulama ve Projelerinizden Bahsedin

Fikrinizi ve işinizi birlikte büyütmenizde sizlere yardımcı olalım.

Yatırımlarınız ve projeleriniz için önemli getirileri olacak bir Mobil Pazarlama Stratejisi için bizlerle iletişime geçiniz.

Müşteri Görüşleri

Tümünü İncele