Content Marketing Strategy

İçerik Pazarlama Stratejisi

Bir modelist gibi; müşterilerimizin her biri için talep ve tercih edilen içerik pazarlama stratejisi tasarlıyoruz. Deneyimli içerik ve reklam yazarlarlarımız kelime, cümle ve başlık pazarlamasında profesyonel bilgi pazarlaması sunmaktadır.

İçerik pazarlama; iş hedeflerini karşılamak amacıyla, kreatif ve yüksek kaliteye sahip; ilgili bilgilerin paylaşımı yoluyla hedefe ulaşma ve ivmeli artan bir sıralama sunuyoruz. Amacı; satışlarınızı ve marka ile müşteri arasında etkileşim düzeyini artırmak ve müşterilerinizin markanız hakkında daha iyi düşünmelerini sağlarız.

İçerik pazarlama dönüşümleri teşvik için etkili bir yoldur ve bunun temel amacı hedef kitlenizin ihtiyaçlarını karşılayan bir içerik stratejisi oluşturmaktır. Bu; rekabette öne geçmenize yardımcı olur ve websitelerinize büyük bir kaynak sağlar. İçerik pazarlama stratejilerinin amacının diğeri ise marka profilinizi ve online itibar geliştirmek içindir.

Dijital pazarlama ve seo ekibimiz; sitenizin görünürlüğünü ve dönüşümleri artırmak için, karmaşık bir stratejiye sahip olan google ile sitenizi entegre edebiliriz.

Endüstriyel Haberler

Endüstriyel yada firmanız ile ilgili mesajlarınızı; güncel tutarak, bilgilendirerek, eğiterek ve sosyal medya hedef artışına yol açan okuyucularınızı eğlendirerek, online itibarınızı geliştirecek ve güvenilirlik kazanacaksınız.

Referanslar & Projeler

Tüm projelerinizi, referanslarınızı, ölçülebilen & elde edilen sonuçlarınızı belgelemek ve derinlemesine raporlarınızı ile hedef kitleye sunmak; markanıza ve firmanıza güven kazandırmanızda yardımcı olur.

İçerik Stratejileri

Firmamızda çalışan yüksek nitelikli Reklam(Adwords) Yazarlarımız ve Analistlerimiz tarafından sağlanan kapsamlı bir iş analizi ve içerik stratejisi ile hedefe %100 erişim sağlanıp, satışlarınızda artış yaşanır.

Blog Yazıları ve Röportajlar

Firmanızına bağlı uzmanlarınızdan yada tarafımızdan sağlanan yazar ekibinin yazılarını paylaşarak; sektörünüzde yeni müşteriler kazanırsınız. Yeni paylaşımlar yaptığınızda geri dönüşlerin hemen başlayacağını göreceksiniz.

Basılı Yayınlar

Sayfa sıralaması yüksek sitelere firma profilinizi ekleyerek ve haber portallarında ve basın bülteni dağıtım hizmetleri sunulan markanız hakkında haberler sunarak web sitenizin trafiğini ve markanızın değerini artırabiliriz.

İçerik Altyapısı

Firmanızı yada markanızı arama motorlarında en iyi şekilde anlatacak veya aranacak şekilde websitenizi ayarlayabilirsiniz. Fakat eğer site altyapınız uygun değil ise bu yaptıklarınızın hiçbir geçerliliği ve yararı olmayacaktır.

Esnek Tasarım ve Uygun Fiyatlı Web Siteleri

Tüm Projeleri İncele

116

Sektörel Haber

248

Strateji Çalışması

43

Başarılı İçerik Stratejisi

35

Röportaj Eklendi

Biz basit bir bilgilendirici içerik oluşturmuyoruz. Firmanızın ve markanızın öneminin farkında olarak, ilgi çekici ve ikna edici, müşterilerin dikkatını öekerek başarılı içerik pazarlaması oluştururuz. Müşterilerimizin her biri için ayrı ayrı stratejiler uyguluyoruz. Bizim için değerlisiniz.

Effective Copyrighting

Deneyimli reklam(adwords) uzmanlarımız uygun kelimeleri ve içerikleri sizler için seçiyor, web siteniz bu şekilde hem arama motorlarında daha iyi yerlere geliyor, hem ürünlerinizi satıyor hemde müşterilerinizin firmanız ve markanız hakkında daha fazla bilgiye sahip oluyorlar.

Projelerinizden Bahsedin Biraz

Bize işinizi anlatın. Size bu işi tutku ile büyütmek için yardımcı olalım.

Hedefleri pazara çekmek ve ikna etmek için profesyonel metin yazarlarımız tarafından sağlanan içeriklerle arama motorlarında web sitenizin görünürlüğünü artırabiliriz.

Müşteri Görüşleri

Tümünü İncele