Dijital Sektörde Tam Hizmet

Sizlere dijital sektörde her konuda destek ve yardımcı olabiliriz. Zamandan ve paradan tasarruf etmek isteyen müşterlerimiz için akılcı çözümler sunar, deneyimlerimiz ile onlara yol gösteririz. Ekip olarak birçok markayı çok iyi yerlere getirdik.

Sosyal Medya Pazarlaması

Sosyal medya aracılığı ile markaları birleştirerek bir yeni bir ağ oluşturduk. Doğru bir şekilde uygulandığında, SMP işinize olağanüstü bir başarı getirebilir.

Arama Motoru Optimizasyonu

Arama motoru optimizasyonu bir websitesi için temel ve esastır. SEO stratejilerimiz websitenizi arama sonuçlarında daha iyi yerlere taşıyacak.

Dönüşüm Oranı Optimizasyonu

Dönüşüm, ziyaretçilerin sitenize gelip sizin hedeflediğiniz eylemi gerçekleştirdiklerinde tamamlanır. Bu ön tanımlı eylem genellikle “hedef” (goal) olarak tanımlanır.

Mail Pazarlaması

Profesyonel e-mail pazarlama hizmetleri; hedef kitleye ticari veya bireysel maillerin iletilmesi zaman ve paradan tasarruf etmenize yardımcı olacaktır.

Ücretli Arama Reklamları

Ücretli reklamlarının kullanılması halinde daha güçlü, kolay ve daha az maliyetli reklam çeşididir. Bu konudaki deneyimlerimizi sizlerle paylaşabiliriz.

İçerik Yönetim Sistemi

İçerik yönetim sistemi ve altyapınız ne kadar iyiyse gerekli arama motoru optimizasyonu ile birlikte sağlıklı bir şekilde çalıştığı takdirde siteniz çok iyi yerlerde olacaktır.

Yerel Arama Optimizasyonu

Arama motoru sonuç sayfalarında sizlerle birlikte bir yerel strateji oluşturmak için şimdi tam zamanı.

Mobil Uygulamalar

IOS ve Andriod için gerekli olan mobil uygulamalarda da sizlere yardımcı olmaktan gurur duyarız. Geleceğin...

Profesyonel Web Tasarım

Her bütçeye uygun esnek ve kolay tasarlanabilir web tasarım hizmetleri sunuyoruz. Dilerseniz hazır...

Gelişmiş Web Programlama

Projeniz var fakat programlama bilginiz mi yok? Neden dert ediyorsunuz? Size uygun akılcı çözümler bizde.

Dijital Danışmanlık

Ekibimizdeki web tasarımcılarımız e-ticaret de dahil olmak üzere uygun fiyatlı web tasarımda uzmanlaşmışlardır.

Özel Mail Tasarımı

Özel e-posta şablonları marka ihtiyaçlarına göre tasarım uzmanlarımız tarafından tasarlanmaktadır.

Strateji ve Deneyim Sahibiyiz 

Ekibimiz yüklü sitenizde veya henüz yüklenmemiş olan sitenizde SEO çalışmasını rahatlıkla yapabilir, bunun yanı sıra PPC konusunda uzmanlardır. Müşterilerimiz için arama motoru sıralamalası konusunda tescillenmiş bir sicile sahibiz. Stratejilerimiz aşağıdaki üç amaçlardan birini veya daha fazlasını elde etmek için tasarlanmıştır.

İlgi Çekeriz

Sosyal ağlardan web sitenize organik ziyaretçi sağlar, hedef kitleye ilham veririz.

Teşvik Ederiz

PR'si yüksek olan sitelerden sağlayacağımız linkler ile sitenize hit sağlarız.

Sevdiririz

Markanızı sitenizde ve sosyal ağlarda popüler hale getirip, sevdiririz.

Dijital pazarda ve çözümlerde tek firmayız. Akılcı çözümlerimiz ve deneyimlerimiz ile önemli sektörlerde mükemmel sonuçlar alabilmek için yardımcı olur; arama motoru optimizasyonu, sosyal medya pazarlaması, mail pazarlaması ve web tasarım & programlama konusunda sizlere en iyiyi sunarız. Bu kombinasyon ile sizleri hem paradan hem zamandan tasarruf ettirerek sitenizden para kazandırırız.

Uzman ekibimiz sürekli müşterilerimiz için çalışır. Web tasarım ve dijital pazarlama firması olarak; arama teknolojileri konusundaki engin tecrübemiz ve yaratıcı fikirlerimiz ile birleştirip, müşterilerimiz için gözle görünür sonuçlar sunarız. Sosyal medyayı dilerseniz reklam ile yada reklamsız olarak; firmanızı ilgi çeken bir markaya dönüştürüp, müşterileriniz ile aranızdaki ilişkiyi canlandırırız.

Peki Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Tüm Müşteri Görüşlerini İncele

Şimdiye Kadar Neler Yaptık?

Tüm Projeleri İncele