Eagle Spares Manufacturing

İnternette web sitenizi ve işinizi büyütmenizde, sizlere yardımcı oluyoruz.

 Müşteri Görüşü

Uygun fiyata kaliteli hizmet ve destek istiyorsanız kesinlikle sizlere de tavsiye ederiz. Firmamız yurtiçinden yurtdışına makina sektörünün her alanında hizmet vermekte olduğu için, böyle bir siteye ihtiyaç duymaktaydık. Fakat bizim ve bizim gibi düşünen her firmanın; kodlama bilgimiz olmadığı için, oluşabilecek sorunların çözümü ve desteği çok önemli. Bu konuda herkes website yaptırırken tedirgin bir şekilde yaptırır. Firmamızda da böyle oldu. Fakat tanıştıktan ve web sitesi bittikten sonra bu tedirginliğimizin gereksiz olduğunu anladık. Fatihce Design satış sonrası destek konusunda gerçekten çok etkili. Sizlere bunu rahatlıkla tavsiye edebilirim.

EAGLE SPARES is a new, energetic group determined to sell great quality heavy equipment parts. Our competitive prices and pleasant company representatives will save you money and time. EAGLE SPARES, also provides fast and reliable shipping. Feel free to email us at [email protected] We are committed to providing our customers with the highest quality new replacement. Our products range from very sensitive and fine cast parts to forged items, pads, fuel injection parts, seals, engine parts, brake parts, pumps, transmission parts, torque converter parts, frame and body parts, undercarriage components, seal kits, mufflers, core assemblies, radiators & fans, various gears, and many more.

Responsive Esnek Tasarım

Gelişmiş Seo Entegrasyonu

Kolay Yönetim Paneli

Özel Tasarım

Yıllık Koruma Paketi

Müşteri İstekleri

3500'den fazla Caterpillar ve 250'den fazla Savunma Sanayi Parçalarının tanıtımı ve pazarlamasının yapılmasını talep eden firma; başlangıçta ürünlerin teknik bilgilerinin ve resimlerinin siteye eklenmesini, gerektiği takdirde ürün fiyatlarının ve satışının site üzerinden gerçekleştirilebileceği bir platform sağlanmasını istedi. Ürün filtreleme ve aramasının gelişmiş bir altyapıya sahip olmasını ayrıca bu ürünler girdikten sonra bile site performansının etkilenmemesini istedi. Firma logosunun yeni bir tasarıma sahip olmasını, seo altyapısının da google, yandex ve bing gibi gelişmiş arama motorlarında etkili olmasını talep etti.

Sunulan Çözümler

Firmanın talep ettiği 3500+ caterpillar yedek parçası, teknik bilgileri ve resimlerinin üstüne watermark eklenmiş hali siteye eklendi. Savunma Sanayi Yedek Parçalarının ise firmanın daha kolay girebilmesi için kopyala ve yapıştır sistemi üstünden gidilerek, firmanın daha kolay ürün girişi sağlandı. Yönetim panelinden bütün içeriği değiştirebilme, ürün girişleri, kategori girişleri, yorum takibi, ürün değişimleri ve ek özellikler tanımlayabilme seçenekleri eklendi. Sistem ileriki dönemlerde fiyat ekleme ve kredi kartı ile satışa uygun şekilde tasarlandı. Ürünlerin filtrelenmesi ajax ile sağlandı. Son kullanıcılar yeni bir sayfa açmadan yada sayfa yönlendirmesi olmadan aynı sayfada filtrelemelerini kolaylıkla yapabilecek, aramalarında da aynı şekilde ajax ile yazmaya başladıkları andan itibaren sistem otomatik olarak ihtimalleri müşteriye sunabilecek şekilde tasarlandı. Mevcut firma logosundan memnun olmayan firmamıza markalarını daha iyi yansıtacak yepyeni bir logo tasarımı yapıldı. Yeni ürün girişleri yada düzenlemelerinde sistem kendi kendine yeni içerikleri meta taglara işlenecek şekilde tasarlanarak, gelişmiş seo pazarlaması aktif edildi.

Seçilmiş Projelerimiz

Tüm Projeleri İncele