EYS Asansör Bakım Onarım

İnternette web sitenizi ve işinizi büyütmenizde, sizlere yardımcı oluyoruz.

 Müşteri Görüşü

Firmamız yeni olması sebebiyle insanların pek bilgisi yoktu. Bunu arttırabilmek ve firmamızı sanal sektörde tanıtabilmek için web sitemizin olması gerekiyordu. Bu sebeple internette web tasarım yapan firmaları araştırmaya başladık ve Fatihce Design ile karşılaştık. Herkesin öncelikle inceleyeceği gibi bende Referanslarını ve Müşteri Görüşlerini inceledim. Pörtföylerinde çok iyi firmaların çok iyi web siteleri vardı. Müşteri görüşlerinden de ilgi ve desteğin çok iyi anladım. Herkesin isteyeceği sanırım buydu. Bizde firma olarak tanışmak istedik. Gerek telefon üzerinde gerekse internet üzerinde destekleri gerçekten çok iyi. Başlangıçta sorduğumuz ve çok saçma sorular olduğunu yeni yeni anladığımız sorularda bile çok kibar ve nazik bir şekilde desteklerini sundular. Teşekkürler Fatihce Design destek ekibi. Teşekkürler Fatihce Design.

EYS Asansör Sistemleri Ankara’da Asansör Arıza, Bakım, Montaj ve Modernizasyon faaliyetlerini gerçekleştirmek ve geliştirmek amacı ile kurulmuştur. Asansör Montajında anahtar teslimi çözümler sunarak dikkat çeken firma, Projelendirme aşamasından başlayarak kat kat yükselen binalarda müşterilerimize mesai kavramı gözetmeksizin projelendirme hizmeti sunma çabası içerisindedir.

Responsive Esnek Tasarım

1. Sayfa Seo Çalışması

Sosyal Ağ Optimizasyonu

Video Entegrasyonu

Özel Tasarım

Yıllık Koruma Paketi

Müşteri İstekleri

Matbaa firması tarafından tasarlanan logoyu değiştirmek, modern altyapı ve yüksek performansın olacağı esnek bir web sitesi isteyen firma, zorlu bir sektör olan asansör ve asansör revizyonu konusunda arama motorlarında ön planda olmak istediler. Yapılan hizmetin ve satılan ürünlerin detaylı bir şekilde tanıtılmasını talep eden firma, bunları destekleyecek videolarında olmasını istedi.

Sunulan Çözümler

Modern ve yeni bir logo tasarlanan firma, memcache ile destekli yani açılan sayfaların direk hafızadan gösterileceği bir performansa sahip ve Php, css ve javascript ile kodlanan altyapısı ile responsive bir tasarıma sahiptir. Talep edilen asansör ve asansör revizyonu kelimeleri gelişmiş seo stratejilerimiz ile siteye entegre edilen web sitesi, içerik ekibimiz tarafından sağlanan; firmaya ait olan ürün ve hizmetlerin seçkin arama motorları tarafından ön planda endekslenebileceği içeriklerle süslenmiştir.

Seçilmiş Projelerimiz

Tüm Projeleri İncele