KLN Makina Su Pompası

İnternette web sitenizi ve işinizi büyütmenizde, sizlere yardımcı oluyoruz.

 Müşteri Görüşü

Firma ile 2007 tarihinde tanıştık. O zamanlar web tasarım ve programlamadan daha çok bilgisayar hizmetleri vermekteydiler. Firmamızın bir web sitesi ihtiyacı olduğunu ilettiğimiz Fatihce Design bu konuda da bizleri yalnız bırakmayıp, kısa bir sürede ilk web sitesini bizler için tasarladı. Firma gerçekten her konuda teknik bilgiye sahip insanlardan oluşuyor. Bunu tanıştıktan sonra sizlerde anlayacaksınız. Kullandığımız muhasebe programımızın desteği ile başlayan serüvenimiz, bilgisayar sistemlerimiz ile devam etti ve web sitelerimiz ile kalıcı bir birlikteliğin temelleri atıldı. Başta Fatih Bey olmak üzere tüm ekibi içtenlikle kutluyorum ve bu şekilde devam etmelerini temenni ediyorum.

Yerli üretimin devlerinden olan KLN Su Pompaları kurulduğu 1995 yılından itibaren her geçen senede üretim yelpazesini genişleterek su ve temininin bulunduğu her pazarda söz sahibi olmayı hedeflemiş ve başarmıştır. Türkiye’de kendini kısa zamanda ispatlayan KLN Su Pompaları yurt dışı arenada da Bulgaristan ve Romanya ile ihracatına devam etmektedir.

Responsive Esnek Tasarım

1. Sayfa Seo Çalışması

Özel Tasarım

Gelişmiş Web Programlama

Yıllık Koruma Paketi

Müşteri İstekleri

Firmayı diğer firmalardan ayıracak bir web sitesi talep eden KLN Su Pompaları, özellikle "su pompası", "su pompaları" ve "yem kırma makinası" kelimelerinde 1. sırada çıkmayı talep etti. Bunun yanı sıra diğer firmalar gibi sayfaları gereksiz içeriklerle doldurulmamasını kurumsal yapının bozulmadan seo çalışmasının sunulmasını istedi. Ayrıca çift 3 dil olmasını istediği web sitesinin gelişen internet sektöründe esnek bir tasarıma sahip olmasını da talep etti. Son olarak "su pompası hesaplama modülü" talep eden firma, bu şekilde insanların daha çok ilgisinin çekebileceğini düşündü.

Sunulan Çözümler

su pompası, su pompaları ve yem kırma makinası için özenle bir seo çalışması yapıldı. Tüm sayfalar ve resimlere ayrıntılı bir şekilde arama motorları için optimizasyon gerçekleştirildi. ve talep edilen kelimelerde 1. sayfa sonuçları alındı. Diğer firmaların web sitelerine girdiğimizde gördüğümüz gereksiz içeriklerden kaçınıldı ve sadece ürün ve kurumsal bilgiler yer aldı. Almanca, İngilizce ve Türkçe'den oluşan 3 Dil paketi kuruldu. Javascript ve HTML ile hazırladığımız Su pompası Hesaplama modülü ile insanların web sitesine daha çok ilgi göstermesi sağlandı.

Seçilmiş Projelerimiz

Tüm Projeleri İncele