Koyunlu Dekoratif Camlar

İnternette web sitenizi ve işinizi büyütmenizde, sizlere yardımcı oluyoruz.

 Müşteri Görüşü

Firma hakkında daha önceden bir bilgi sahibi değildik. Bir toplantı sırasında karşılaştığımız ve Web Tasarım işi ile uğraşan Fatih Bey'e; daha önce çalıştığımız ARETA ile yaşadığımız sıkıntıları anlattığımda, bizden hiçbir done istemeksizin her türlü işimizi çözebileceğini iletti. Toplantıdan sonra daha ayrıntılı konuştuğumuz ve işimizi anlattığım Fatihce Design Kurucusu Fatih Bey 'e tüm bilgilerimizi verdim ve 15 gün içinde web sitemiz çok güzel bir görünüme ve içeriğe kavuşmuştu. Sizinle tanışmak bir tesadüf değildi bence. Teşekkürler Fatihce Design. Teşekkürler Fatih Bey.

1982 yılında kurulmuş olan Koyunlu Dekoratif Cam ve Ayna Sanayi ve Ticaret A.Ş. yüksek kalite flot camdan ayna ve dekoratif cam üretmekte olan firma; müşterilerden gelen talepler doğrultusunda yeni teknoloji ve metodlarla şekillendirdiği dekoratif camları gerek naturel gerekse renkli olarak beğenilerinize sunmaktadır.

Responsive Esnek Tasarım

Özel Tasarım

Yıllık Koruma Paketi

Müşteri İstekleri

Eski sitelerindeki hiçbir içeriğin yeni sitede olmasını istemeyen firma, Türkçe ve İngilizce olmak üzere 2 dil seçeneğine sahip olacak bir tasarım talebinde bulundu. Ürünlerinin görselliğinin çok önemli olduğunu bildiren firma, mobil cihazlardan da kolaylıkla web sitesine girilebilmesini, sitenin esnek yapıya uygun olmasını istedi.

Sunulan Çözümler

Varolan siteden hiçbir veri alınmayan tasarım için, TR ve EN olmak üzere çift dil alt yapısı ile hazırlanan web sitesi, ürün görsellerinin insanların ilgisini çekebilmesi için tasarım olarak ve effectlerle süslendirildi. Websitesi responsive bir tasarım olarak şekillendirildi.

Seçilmiş Projelerimiz

Tüm Projeleri İncele