Ankara Redüktör Motor, çağımızda baş döndürücü bir hızla artan teknolojik gelişmelerin alanımızdaki yansımalarını sizlere mümkün olan en kısa sürede ve evrensel biçimde aktararak; kendisi , çalışanları ve toplum için sürekli yeni değerler üretmektir. Firma, sunduğu ürünler ve hizmetler açısından direkt makina teknolojileri ile ilgili olduğu için ,sektörün içinde bulunduğu değişim sürecinde, eğilimleri ve teknolojik gelişmeleri […]

Elinizdeki ürünlerinizi; sizin belirlediğiniz fiyatlar ve stoklar dahilinde; satmak, pazarlamak ve takip etmekle sorunlu olan firma; herhangi bir zahmete girmeden; sizin yerinize çalışıp, stoklarınızı, tahsilatınızı ve ürün bilgilerinizi(ürün adı, resim, teknik bilgiler ve ölçüler) sizin yerinize biz takip ediyor. Firma internet sektöründe yeni bir pazarlama ağı kurmak isteyenler için çok ideal bir ortaktır.

Artıyap İnşaat Ferhat Bey tarafından 2007 yılında Esertepe’de kurulmuştur. Fıratpen ve Winkhous gibi Cam Balkon Sistemleri konusunda dev firmaların bayiliklerine sahip firma, inşaat taahhüt konusunda da sizlere yardımcı olmaktan memnuniyet duymaktadır. Sadece yurtiçi değil İRAN, IRAK ve SURİYE gibi ülkelerde de etkili olan firma ülkeler arası nakliyat işleri de yapmaktadır.

Şirket 2005 Yılında Ali İLERİ tarafından kurulmuş olup; Muhtelif Üniversal takım tezgahları satış sektöründe İvedik Organize Sanayi bölgesinde profesyonel ekibi ile hizmet vermektedir. Metal işleme ve talaşlı imalat sektörü ile ilgili gerek yeni gerek ikinci el tezgahları mağazalarında teşhir ederek, stoklarında bulunmayan tezgahlarıda kısa zamanda temin edebilmektedir.

2014 yılında Mega Grup firmasından Ahmet GÜRCAN ve Talat KARATAŞ tarafından kurulan firma, inşaat, taahhüt ve elektrik konusunda 15 yıllık deneyime sahip uzmanlar ile çalışarak, çok kısa zamanda Ankara’nın sayılı firmaları arasına girmiştir. Girdikleri çetin ve zorlu yolda hızla ilerleyen firma, müşterilerine daha yararlı olabilmek için en yeni teknoloji ve ekipmanların tedariğinde insanlara yardımcı olmaktadır.

2000 yılında Hurdacılar Sanayi Sitesinde konveyör tamir bakım hizmetlerine başlayan firma, 2009 yılında Ankara İvedik’te bir dükkanda, en iyi olma fikriyle yola çıktığında, yolu uzun, hedefleri büyüktü. Konveyörü herkese ulaştırmak, tamir ve bakımını daha erişilebilir kılmak istiyordu. Ortak vizyonları paylaşan küçük bir ekip olmanın sinerjisiyle hareket etti; kısa sürede 10 çalışanla faaliyet gösteren bir firma […]

Yerli üretimin devlerinden olan KLN Su Pompaları kurulduğu 1995 yılından itibaren her geçen senede üretim yelpazesini genişleterek, su ve temininin bulunduğu her pazarda söz sahibi olmayı hedeflemiş ve başarmıştır. Türkiye’de kendini kısa zamanda ispatlayan KLN Su Pompaları yurtdışı arenada da Bulgaristan ve Romanya ile ihracatına devam etmektedir.

Geçmişten gelen 10 yıllık tecrübesi ile 2013 yılında Ahmet Lütfü OSMA tarafından Ankara’da kurulan firma, ilk yıllarında redüktör ve elektrik motoru sektöründe faaliyet göstermiş, ilerleyen yıllar da çeşitli sektörlere makine yedek parça, özel makineler, vinç tamburları, hayvan kesim tamburları, özel ölçülerde dişli imalatı ve özel ölçülerde redüktör imal ederek bugünkü yerini sağlamıştır.

Firma kurulduğu günden bu yana dinamik çalışma prensibi ve dürüst çalışma anlayışı sayesinde bulunduğu sektörde doğru tedarikçi haline gelmiştir. Çözüm odaklı ticaret yaklaşımı benimseyen firma Ankara’da hizmet vermektedir. Mega Grup Redüktör deneyimli ve aranan hizmet kadrosuyla sektörün ihtiyaçlarına anında cevap verebilecek stok seviyesi ve Türkiye’nin her köşesine hizmet ulaştıran alanında öncü bir kuruluştur.

1982 yılında kurulmuş olan Koyunlu Dekoratif Cam ve Ayna Sanayi ve Ticaret A.Ş. yüksek kalite flot camdan ayna ve dekoratif cam üretmektedir. Gelen talepler doğrultusunda yeni teknoloji ve metodlarla şekillendirdiği dekoratif camları gerek natural gerekse renkli olarak beğenilerinize sunmaktadır.