Local Seach Optimization Services

Yerel Arama Stratejileri

Yerel arama stratejisi bulunduğunuz bölgeye özel yapılan ayarlardan oluşur..

Local SEO olarak da adlandırılan bu optimizasyon google gibi büyük arama motorlarında web sitenizi ve firmanızı yerel listenin üst sıralarında görünürlüğünü arttırır. Bu ayarlar yapıldığı takdirde müşterileriniz yada son kullanıcılar aramalarında filtreleme yapmasına gerek olmadan firmanızı üst sıralarda görecektir. Bu sayede web sitenizin trafiği ve markanızın bilinirliği artar.

Firma olarak özellikle web sitenizin ve işinizin bulunduğu bölgesi, işinizle en alakalı konumlar hakkında Google'a bildirim yapıp, sosyal ağlar ve dış bağlantılar ile bulunduğunuz yere özel bir yerel arama stratejisi sunuyoruz. Bu sayede rakiplerinize fark atarak, organik ziyaretçilerin sitenize girişleri için pazarlama stratejileri oluşturuyoruz.

Yerel arama sonuçlarında üst sıralarda yer almak için çaba sarfedip, düzenli olarak trafik kaynaklarınızı kontrol ediyoruz ve sürekli yeniden değerlendirip, doğru bilgileri ulaşıyoruz. En popüler web ve sosyal medya platformlarında profillerinizi oluşturup, söz konusu web sitesi trafiğine kaynak sağlaması hedef kitleye yararlı bilgiler sağlıyoruz.

32,8%

Web Satışlarının Artışı

56,48%

Gelir Artışı

148%

Organik Trafik Artışı

46%

Mobil Trafik Artışı

Effective Local SEO Solutions

Firmanız yada markanız için arama sonuçlarını sadece masaüstü bilgisayarları için değil, aynı zamanda telefon ve tablet gibi mobil cihazlarda da önemli olduğunu biliyoruz. Amacımız yerel arama sonuçlarında rakiplerinizin üstünde yer almanızdır. Eğer yapacağımız yerel aramalar için arama optimizisyonu ile birşey kazanamazsanız bizde birşey kazanmış sayılmayız.

Uzman kadromuzun yapacağı yapılandırmalar ile web siteniz üstünden yapacağınız satışlar ve marka bilinirliği önemli ölçüde ölçüde artacaktır. Ekibimiz iş yerinize ait erişim bilgilerini diğer platformlar ve harita sistemlerinde tanımlayacak, yeni potansiyel müşterilerin sizleri ulaşmasını sağlayacağız. Bu sayede hem firmanız, hem markanız, hem satışlarınız ön plana çıkacaktır.

Effective Web Development Solutions

Yerel Arama Motoru Optimizasyonları

Tüm Projeleri İncele

Bize Firmanız yada Markanızı Anlatın

Fikrinizi ve işinizi birlikte büyütmenizde sizlere yardımcı olalım.

Arama motorları ve yerel arama optimizasyonu konusunda en uygun fiyata rakiplerinizin önünde yer almak için bizimle iletişime geçiniz.

Müşteri Görüşleri

Tümünü İncele